PROGRAM PARTNERSKI
1000 PLUS od NET Media Art!

Sprzedajesz? Potrzebujesz dodatkowego dochodu?

Zapłacimy Tobie 1000 zł za każdego nowego klienta! Co warte podkreślenia, z naszych usług może skorzystać każda firma, która potrzebuje profesjonalnej obsługi marketingowej w internecie. Zapewniamy kompleksowe działania, a bogate doświadczenie z zakresu marketingu internetowego sprawia, że jesteśmy w tym niezwykle skuteczni.

Oferujemy:

  • pozycjonowanie stron i sklepów internetowych
  • projektowanie i wdrażanie stron i sklepów internetowych
  • kampanie reklamowe w Google AdWords, Facebook ADS i Linkedin
  • email marketing, marketing szeptany, content marketing i wiele więcej

Wchodzisz w to?

Jeżeli czujesz, że bez większego wysiłku pozyskasz dla nas nowych klientów, to już teraz zadzwoń pod numer 607 071 941 i umów się na spotkanie informacyjne. Pracujemy od poniedziałku do piątku, a nasze biuro mieści się na ul. Jackowskiego 22/2 w Poznaniu.

Zapraszamy do współpracy.

Współpracujemy z firmą Net Media Art od samego początku jej działalności w obszarze marketingu w wyszukiwarkach. Nasza strona jest od kilku lat w pierwszej trójce w Polsce. Czego chcieć więcej.

Adam Trepka - at Initi.pl

Firma Kangu Self Storage sp. z o.o. współpracuje z Dawidem Lembiczem prawie 3 lata. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi strony Kangu Self Storage, m.in. jej wysokim pozycjonowaniem. Współpraca od samego początku układała się pomyślnie i trwa w najlepsze ponieważ zgodna jest z tym, czego my jako klienci najbardziej potrzebujemy: szybkiej reakcji i pomocy merytorycznej. Dawid Lembicz posiada rozległą wiedzę z zakresu usług SEO, a stały kontakt mailowy ułatwia rozwiązywanie spraw bieżących. Wiem, że jeżeli coś zlecę, nie muszę się dalej martwić o realizację. Sprawa zostanie załatwiona szybko i skutecznie.

Agata Siporska - at Kangu24.com

Polecamy firmę Net Media Art ze wzgledu na profesjonalizm, terminowość i uczciwość we współpracy biznesowej.

Paulina Goclik-Leśniowska - at wesolekoziolki.pl

Firma Net Media Art opiekuje się kilkoma naszymi stronami. Pozycjonują nas na tyle dobrze, że każda z naszych witryn jest na czołowych pozycjach w Google. Polecam!

Waldemar Kupś - at CzystaPolska.pl

Z firmą Net Media Art współpracujemy już od 2013 roku. Mimo upływu czasu stale zaskakują nas swoimi pomysłami, a ich działania marketingowe sprawiają, że ciągle mamy ręce pełne roboty. To dzięki nim wykończyliśmy już setki mieszkań w Warszawie.

Maciej Balcerek - at perfectspace.pl

Profil naszej działalności oparliśmy na towarze w 100% wyprodukowanym w Polsce. I choć Net Media Art ma obcojęzyczną nazwę, to potrafią skutecznie zareklamować dobry, polski produkt. Dzięki nim sprzedaż ubrań w naszym sklepie wzrosła niemal dziesięciokrotnie.

Maciej „Alf” Glabus - at extremehobby.eu

Jako salon meblowy stawiamy przede wszystkim na jakość i oryginalność. Profesjonaliści z Net Media Art również cenią sobie te wartości i pewnie dlatego z takim powodzeniem promują nasze produkty.

Marta Machowicz - at mebest.pl

Dzięki Net Media Art moje jedzenie trafia do szerszego grona osób. Ja dostarczam klientom doskonałe posiłki, zaś Net Media Art dostarcza mi z kolei doskonałe usługi. Szczerze polecam.

Piotr Adrych - at frytkacatering.pl

Zaufali nam

Jesteśmy dumni z naszych klientów i partnerów. Poniżej mogą Państwo zobaczyć z iloma klientami mieliśmy zaszczyt współpracować. Jesteśmy dumni z tego, że możemy pochwalić się tym, ilu klientów jest zadowolonych z naszej pracy.

607 071 941

Pin It on Pinterest